Kategoria Porady dla Właścicieli Nabywców i Najemców nieruchomości

 • Jak zarabiać na nieruchomościach gruntowych (działkach i domach) - kurs online

  16 Lekcje w , , 169,00 

  Zarabianie na gruntach, czyli kupowanie, "ulepszanie" i sprzedawanie działek i budynków daje doskonałe dochody, ale wymaga również największej wiedzy w zakresie obrotu nieruchomościami, ponieważ nie jest to tak proste jak w przypadku mieszkań. I właśnie dlatego, że jest trudniejsze, to daje lepsze i "spokojniejszy" dochód 😉 Bo obrót gruntami i domami - to wisienka na torcie obrotu nieruchomościami 😉

 • Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży lub wynajęcia

  14 Lekcje w , 95,94 

  jak przygotowac mieszkanie do sprzedaży lub wynajęcia

  Dla kogo to szkolenie:

  Ten kurs  dedykujemy:

  • osobom zajmującym się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, które są otwarte na nowe wyzwania,
  • właścicielom nieruchomości chcącym lepiej je sprzedać lub wynająć,
  • zarządcom nieruchomości mającym w swej opiece nieruchomości do wynajęcia

   

  Celem jest…

  tylko i wyłącznie przygotowanie nieruchomości do korzystniejszej sprzedaży bądź do wynajmu.

  Co do zasady nakłady na remont nie mogą być wyższe od spodziewanej korzyści jaką może odnieść właściciel nieruchomości. A to trzeba umieć obliczyć.

  Szczególny nacisk kładziemy na podzielenie się doświadczeniami z przeróbek prawdziwych mieszkań w polskich blokach i kamienicach. Pokazujemy co można zrobić z takim rzeczywiście istniejącym mieszkaniem, bo to nie to samo co fikcyjny świat studia telewizyjnego.

  Wykładowcy:

  Architekt: mgr inż. Magdalena Kolasińska,

  Pośrednik: mgr inż. Tomasz Lebiedź

  Ten kurs  dedykujemy: osobom zajmującym się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, które są otwarte na nowe wyzwania, właścicielom nieruchomości chcącym lepiej je sprzedać lub wynająć, zarządcom nieruchomości mającym w swej opiece nieruchomości do wynajęcia

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Jak uniknąć kłopotów z najemcą i jak bezpiecznie wynająć mieszkanie

  5 Lekcje w , , 47,97 

  jak unikać kłopotów z najemcą

  Najem – czas trwania umowy, terminy wypowiedzenia, sprzedaż wynajmowanego mieszkania Umowy najmu mieszkań – obowiązki i prawa najemcy i wynajmującego Przygotowanie lokalu do wynajmu, stan w jakim należy zwrócić lokal, rozliczenie nakładów najemcy, ubezpieczenia... Najem - czas trwania umowy, terminy wypowiedzenia, sprzedaż wynajmowanego mieszkania Najem okazjonalny, procedura zawierania, wady i zalety tego rozwiązana Najem instytucjonalny Przykładowe umowy najmu (pliki pdf)