kurs telemarketing dla pośredników nieruchomości elaerning online

Telemarketing dla Pośredników Nieruchomości – podnieś skuteczność przyjmowania ofert

Cena wzrośnie gdy licznik pokaże zero !

Uwaga: promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli biletów promocyjnych dla „early birds”

Wszystko zaczyna się od pierwszego kontaktu.

 

Wielu pośredników opisuje telefonowanie do nieznanych im sprzedających jako coś czego nie lubi, coś co pośredników, coś czego nie lubią potencjalni klienci.

Owszem, zgadzam się, że może to być stresujące, ale... tylko dla tych którzy sami postanowili się zestresować. Tak, tak napisałem, że “sami postanowili się stresować”, ponieważ tak naprawdę nie ma żadnego racjonalnego powodu, aby telefonowanie do kogokolwiek i ewentualne spotkanie się z jego odmową wywołało stres u dzwoniącego. Są sposoby, aby się pozbyć tego stresu.

Co więcej - jeżeli umiesz prowadzić telemarketing, to twoja skuteczność umawiania się na spotkania może wzrosnąć dwu nawet trzykrotnie. A jeśli twoja skuteczność na tych umówionych telefonicznie spotkaniach będzie taka sama jak zawsze, to będziesz mieć dwu lub trzykrotnie większy obrót. Owszem - moim skromnym zdaniem - z telemarketingiem może być związany stres, ale właśnie dlatego, że… tracisz szansę zwiększenia swojego obrotu o dwa lub nawet trzy razy.

Bo co z tego, że czasem spotka Cię odmowa? Cóż - nie ma róży bez kolców.

Kiedyś czytałem na FB ciekawy post w którym autor zajmująco opisał cztery epoki polskiego pośrednictwa nieruchomości - od epoki ołtarzy stawianych pośrednikom, do wieku żelaznej konkurencji. Słusznie wskazał, że czasy się zmieniają i należy iść z duchem czasów, a nie uparcie konserwować stare zachowania. Bo kto stoi w miejscu, ten się cofa.

Bo życie to nieustanna zmiana.

Dziś - przekonanie, że klienci z góry odrzucą Twój telefon jest niesłuszne.

Otóż czasy znów się zmieniły i teraz wielu właścicieli nieruchomości daje ogłoszenie na portalu internetowym z nadzieją, że odezwą się do nich pośrednicy. A dlaczego tak się dzieje? Ponieważ ludzie nauczyli się (z doświadczenia swojego i/lub swoich znajomych), że jak dadzą ogłoszenie to otrzymują telefony od agencji pośrednictwa i wcale tych telefonów nie traktują już jako ostatnie zło. Dlaczego zatem oni sami nie zadzwonią do biura pośrednictwa? To proste: bo są leniwi i wybierają “łatwą bierność”; bo wydaje im się, że jeśli dadzą ogłoszenie to zadzwonię do nich ci pośrednicy którzy pracują w ich rejonie; mają klientów na taką właśnie nieruchomości;... itp. itd.

A skoro już mowa o bierności, to: Kto nie ryzykuje, nie pije szampana 😉

Jeżeli chcesz mieć sukces sprzedaży nie może być bierny. Wychodź bezpośrednio do swoich klientów, promuj swoją markę tak żeby była ona znana tym którzy klientami mogą zostać dopiero w przyszłości, działaj na wielu frontach, nadążaj za zmianami w technologii i zachowaniach klientów i nie daj się zbędnemu stresowi.

Aby zarobić na pośrednictwie w obrocie nieruchomościami musisz najpierw spotkać swojego klienta (nieważne czy będzie to dzięki reklamie, poleceniu, lub telemarketingowi) potem musisz mu sprzedać swoją usługę, przygotować dobrą, przyciągającą reklamę, a dopiero potem musisz przeprowadzić wszelkie pozostałe czynności pośrednika.

Słowem wszystko zaczyna się od pierwszego kontaktu.

I wszystkim pośrednikom życzę jak najwięcej tych pierwszych kontaktów - i tych zdobytych poprzez leady i tych poprzez telemarketing i tych wyjątkowo cennych - z polecenia.

Na podstawie doświadczeń

To nie jest klasyczne szkolenie z telemarketingu.

To jest szkolenie przygotowane specjalnie pod potrzeby Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Celem szkolenia jest zwiększenie efektywności wykonywanych telefonów, czyli zwiększenie skuteczności pozyskiwania nowych ofert.

Nie przedstawię "magicznego słowa", ale pokażę jak lepiej przekonać klienta, aby umówił się na spotkanie.

Wybierz formę tego szkolenia

Przyjedziemy do Ciebie

Szkolenie stacjonarne możemy przeprowadzić na zamówienie.

W wybranym przez ciebie miejscu i czasie.

Wystarczy skontaktować się z nami.

+ 48 533-958-865

+ 48 786-816-303

biuro@symen.pl

Dlaczego warto wybrać to szkolenie:

Bardzo często, poważną barierą utrudniającą pośrednikom zdobywanie nowych ofert jest trudność w telefonicznym umówieniu się ze sprzedającym po to aby agent mógł zobaczyć nieruchomość i podpisać umowę o pośrednictwo.  To szkolenie pomoże w przełamaniu tej bariery.

Jest też wersja online (fragment):

Dlaczego to jest ważne:

O czym powiem:

·         Do kogo i z czym warto zadzwonić – czyli czym różni się rozmowa z osobą która właśnie dała ogłoszenie, a taką która sprzedaje już od jakiegoś czasu,

·         Jak przygotować się do rozmowy telefonicznej przy pozyskiwaniu ofert mieszkań – co powinniśmy zrobić i co musimy wiedzieć przed rozmową,

·         Co wpływa na chęć spotkania – zadbaj o to sam, czyli kilka tricków zwiększających prawdopodobieństwo spotkania z pośrednikiem,

·         Po drugiej stronie jest też człowiek – czyli  jak wypaść w oczach klienta możliwie najbardziej profesjonalnie,

·         Niebezpieczeństwa szybkiego końca rozmowy: klient niezainteresowany, „jaka jest państwa prowizja”, „proszę przyjść z klientem” – jak zbijać takie argumenty,

·         Jak reagować na najczęstsze zastrzeżenia i obiekcje w trakcie rozmowy – jak na nie reagować: "zgłosiłem mieszkanie w kilku agencjach", "nie chcę wyłączności".

 

Prowadzący:

Tomasz Lebiedź (koordynator)

Tomasz Lebiedź (koordynator)

Wszystko o czym mówię na szkoleniach doskonale znam z własnej praktyki zawodowej, ponieważ ...
Czytaj Dalej

Po tym szkoleniu już nigdy nie doświadczysz tego:

Zimne telefony - stresująca metoda na zdobywanie nowych klientów. Jak poradzić sobie z tym stresem i jak zwiększyć skuteczność.

Organizacja zajęć:

Jeśli w szczegółowym opisie szkolenia nie podano inaczej, to:

  • rejestracja od godziny 10.00
  • zajęcia zaczynają się o 10.30
  • czas zajęć - około 4 godz. ed.

Zajęcia prowadzi Tomasz Lebiedź

Opinie uczestników

Kursy online powiązane tematycznie:

Home Staging

Home Staging

Nasz kurs Home Staging, pokazuje jak połączyć sztukę dekorowania wnętrz z marketingiem nieruchomości. Pod żadnym pozorem nie pomyl tego kursu ze studiami architektury wnętrz. To dwie zupełnie ...
Zobacz szczegóły
Marketing internetowy i social media - Jak zdobywać klientów w Internecie

Marketing internetowy i social media – Jak zdobywać klientów w Internecie

Dlaczego to szkolenie jest dobre? Chcesz mieć wielu klientów? I chcesz wiedzieć jak to zrobić? Cóż możesz zrobić lepszego niż skorzystać w porad firmy od lat sprzedającej ...
Zobacz szczegóły
kurs fotografia nieruchomości pośrednik home staging

Fotografia nieruchomości – kurs online

Szkolenie dedykujemy Agentom / Pośrednikom Obrotu Nieruchomościami, osobom zajmującym się Home Stagingiem, Zarządcom, Rzeczoznawcom,Wwłaścicielom nieruchomości - słowem wszystkim tym osobom, które chcą sprzedać lub wynająć jakąś nieruchomość ...
Zobacz szczegóły