Telemarketing i Wyłączność w jednym stoją domu

Jeden z najważniejszych i podstawowych problemów pośredników w obrocie nieruchomościami to mała ilość ofert nieruchomości na sprzedaż.

Jak masz mało ofert,  to zrobisz mało transakcji, a  to znaczy, że zarobisz  mniej niż to możliwe gdyby ofert było więcej. 

3 x więcej ofert = 3 x więcej pieniędzy

Jak więc mieć więcej ofert? Klienci nie zgłaszają się sami?  Wobec tego trzeba do nich dzwonić.

No tak, ale jak dzwonimy, to nikt nie chce z nami rozmawiać, nie chce zawrzeć umowy...  i tak dalej i tak dalej,  .... albo pytają się jaka jest prowizja i to jest koniec rozmowy 🙁 

Jeżeli masz takie problemy, to zapraszam Cię na wykład na którym pokażemy:

 • Jak prowadzić prawidłowy telemarketing,
 • Jak pozyskać klienta przez telefon,
 • Jak go namówić żeby się z tobą spotkał,
 • Jak zwiększyć skuteczność takich rozmów.

Pamiętaj, że jeżeli Twoja skuteczność po tym szkoleniu wzrośnie w ten sposób, że będziesz 3 razy częściej mieć sukces w umówieniu się z tym klientami,  to znaczy że będziesz mieć 3 razy więcej ofert sprzedaży.  Więc,  jeżeli w działaniach sprzedażowych zachowasz taką samą procentową skuteczność jak do tej pory, to będziesz miał 3 razy większy obrót, a to znaczy, że będziesz mieć 3 razy większy dochód. To oczywiste ! I proste ! Jeśli wiesz jak to zrobić 🙂

Wyłączność = bezpieczeństwo pośrednika

Druga część tego szkolenia poświęcona jest namówieniu klienta na to żeby udzielił Ci wyłączności.  Bo cóż z tego,  że z się nim spotkasz i podpiszesz umowę na kolanie - jako dziesiąty w kolejce pośrednik z kolei? To nie o to chodzi ! Lepiej mieć mieszkanie na wyłączność. To jest oczywiste ! Dom na wyłączność też lepiej mieć.  Tym bardziej,  że mieszkanie  jest dosyć łatwo sprzedać bez wyłączności, ale jak reklamować dom bez wyłączności?  Zauważ - nawet jego zdjęć nie możesz zamieścić w reklamie, bo oczywiście nic nie zarobisz pracując w ten sposób. 

Dlatego przyjdź na ten wykład.

Prowadzący opowiedzą na podstawie prawdziwych doświadczeń, a nie teoretycznej wiedzy o tym jak nawiązywać kontakty  i jak uzyskiwać wyłączność.

Poznasz "klucze" zwiększające skuteczność, poznasz właściwe odpowiedzi na "trudne pytania klientów".

Zapraszamy na to szkolenie zrobione na podstawie życia agencji nieruchomości i prawdziwych jej doświadczeń oraz sukcesów.

PROWADZĄCY:

Joanna Lebiedź

Wyłączność na kupującego, pośrednictwo nieruchomości, Joanna. Lebiedź

Gdy w roku 1989 ubiegłego wieku zaczynałam moją przygodę z nieruchomościami ani przez moment nie przyszło mi do głowy, że z profesją tą zwiążę się na tak długo. Że odnajdę się w tym, tak bardzo specyficznym, trudnym i wymagającym zawodzie.

Doświadczenie zawodowe wskazuje, że nie ma nieruchomości niesprzedawalnych. Podobnie, jak nie ma marzeń, których nie można zrealizować 😉

Mam licencję "państwową" nr 756 w Polsce.

Na wyłącznościach pracuję od 1996, wyszkoliłam już setki pośredników, a niektórzy z nich też starają się nauczać 😉 To dobrze zasiane ziarno !

Tomasz Lebiedź

Chcesz wiedzieć jak wyglądam, to przyjdź na szkolenie 😉  A tak poważnie, to od lat zajmuję się marketingiem i szkoleniami zwiększającymi umiejętności sprzedażowe. Na szkoleniu pokażę co musisz zrobić, aby bez zbędnego stresu zwiększyć skuteczność swoich telefonów.

Mam licencję "państwową" nr 85 w Polsce.

Jestem pośrednikiem, coachem, wykładowcą akademickim, i specjalistą od marketingu. 

OPIS CZĘŚCI : Telemarketing dla Pośredników Nieruchomości

podnieś skuteczność przyjmowania ofert

Dlaczego warto wybrać to szkolenie:

Bardzo często, poważną barierą utrudniającą pośrednikom zdobywanie nowych ofert jest trudność w telefonicznym umówieniu się ze sprzedającym po to aby agent mógł zobaczyć nieruchomość i podpisać umowę o pośrednictwo.  To szkolenie ma pomóc w przełamaniu tej bariery.

O czym powiem:

·         Do kogo i z czym warto zadzwonić – czyli czym różni się rozmowa z osobą która właśnie dała ogłoszenie, a taką która sprzedaje już od jakiegoś czasu,

·         Jak przygotować się do rozmowy telefonicznej przy pozyskiwaniu ofert mieszkań – co powinniśmy zrobić i co musimy wiedzieć przed rozmową,

·         Co wpływa na chęć spotkania – zadbaj o to sam, czyli kilka tricków zwiększających prawdopodobieństwo spotkania z pośrednikiem,

·         Po drugiej stronie jest też człowiek – czyli  jak wypaść w oczach klienta możliwie najbardziej profesjonalnie,

·         Niebezpieczeństwa szybkiego końca rozmowy: klient niezainteresowany, „jaka jest państwa prowizja”, „proszę przyjść z klientem” – jak zbijać takie argumenty,

·         Jak reagować na najczęstsze zastrzeżenia i obiekcje w trakcie rozmowy – jak na nie reagować: "zgłosiłem mieszkanie w kilku agencjach", "nie chcę wyłączności".

 

Na podstawie doświadczeń

To nie jest klasyczne szkolenie z telemarketingu.

To jest szkolenie przygotowane specjalnie pod potrzeby Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Celem szkolenia jest zwiększenie efektywności wykonywanych telefonów, czyli zwiększenie skuteczności pozyskiwania nowych ofert.

Nie przedstawię "magicznego słowa", ale pokażę jak lepiej przekonać klienta, aby umówił się na spotkanie.

Po tym szkoleniu takie porażki będą przeszłością:

Zimne telefony - stresująca metoda na zdobywanie nowych klientów. Jak poradzić sobie z tym stresem i jak zwiększyć skuteczność.

Organizacja zajęć:

Jeśli w szczegółowym opisie szkolenia nie podano inaczej, to:

 • rejestracja od godziny 10.00
 • zajęcia zaczynają się o 10.30
 • czas zajęć - około 4 godz. ed.

Opinie uczestników

OPIS CZĘŚCI : Wyłączność w pośrednictwie nieruchomości

podnieś jakość przyjmowanych ofert

Dlaczego warto przyjść na to szkolenie:

W czasie wykładu przedstawimy efektywne sposoby, dzięki którym agencje nieruchomości mogą zwiększyć skuteczność przyjmowania ofert na wyłączność. Poznasz sprawdzone w praktyce argumenty rozwiewające wątpliwości klientów, dowiesz się o zasadach wywierania wpływu na decyzje i innych ludzi i skorzystasz z naszych wieloletnich doświadczeń w pośrednictwie opartym o wyłączność.

O czym się dowiesz:

Intuicyjnie, wydaje się, że posiadanie ofert na wyłączność jest korzystne dla pośrednika. Z drugiej strony, sprzedający - równie intuicyjnie - obawiają się wyłączności jako zablokowania możliwości sprzedażyJaka jest prawda? Czy każda wyłączność przynosi korzyści pośrednikowi? Jak pokonać obawy właścicieli nieruchomości?   Celem tego szkolenia jest pokazanie sposobów na zwiększenie ilości i jakości ofert przyjmowanych na wyłączność.

 • Jakie oferty warto przyjmować na wyłączność?
 • Jakie warunki spotkania stworzyć, aby sprzyjały przyjęciu oferty na wyłączność?
 • Co odpowiadać na często obiekcje klientów, na przykład: "Co będzie, gdy sam znajdę nabywcę", "Wyłączność mnie ogranicza", "Sprzedając samodzielnie uzyskamy lepszą cenę", "Ofertę oglądało już wiele osób. Czy będę musiał płacić prowizję, jeśli któraś z nich powróci i kupi mój dom?", "Mam już ofertę wystawioną w kilku agencjach", "Najpierw zgłoszę do kilku agencji, ale jak zobaczę, że jesteście dobrzy to...", "Może i zgłosiłbym na wyłączność, ale sąsiad zastanawia się czy nie kupić dla córki".... itd. itp.
 • Jak skutecznie negocjować wysokość prowizji, zwłaszcza jeśli ma być to tak zwana "podwójna prowizja"?
 • Odpowiedzi na częste dylematy:  Czy brać wynagrodzenie tylko od jednej strony? Czy dzielić się wynagrodzeniem w innej pośrednikami?  Wyłączność, a prawo konsumenta do odstąpienia od umowy?...
 • Opowiedzi na pytania uczestników szkolenia

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie:

Kurs polecamy:

 • pośrednikom, którzy chcą zacząć pracować na wyłączności,
 • pośrednikom, którzy już pracują na wyłączności,  ale chcą poprawić skuteczność przyjmowania ofert, lub  mają problemy związane z wyłącznością i  chcą zobaczyć jak inni rozwiązali,
 • pracodawcom, którzy chcą grupowo przeszkolić swoich agentów.

Korzyści z udziału w tym kursie:

Po pierwsze - zdobędziesz dobre podstawy teoretyczne dotyczące negocjacji i wpływa na decyzje innych osób,

Po drugie - poznasz wiele przykładów wyniesionych z praktyki.

Po trzecie - jeśli wdrożysz uzyskaną wiedzę, to już  wkrótce zwrócić Ci się koszt tego szkolenia - i to z nawiązką 😉

Po czwarte - odpadnie większość powodów do stresu związanego z pracą w pośrednictwie.