Jak realizowany jest dostęp do kursów online

Uwaga: dostęp do kursu uruchamia się automatycznie w chwili przejścia płatności.
W praktyce oznacza to najczęściej, że wybierając płatności inne niż zwykły przelew dostęp otrzymasz niezwłocznie po zakupie. Wyjątkowo, z przyczyn leżących nie po naszej stronie mogą występować odstępstwa od tej reguły. W przypadku wybrania płatności zwykłym przelewem dostęp do kursu nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty.

– kursy online są dostępne, po wykupieniu, w dowolnych porach dnia i z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu (patrz Regulamin)
– każdy kurs podzielony jest na lekcje
– w lekcjach mogą być teksty, filmy (czasem wiele filmów), pliki do pobrania, testy itp.
– tempo nauki uczestnik kursu ustala samodzielnie
– do lekcji można wracać wracać

Z w/w powodów nie podajemy czasu przejścia kursu, ponieważ w zależności od indywidualnych potrzeb jedni robią to szybciej a inni wolniej.

Uwaga:

Wszystkie materiały wideo hostowane są z największego światowego serwisu vimeo.com (to taki „profesjonalny Youtube„). Jeśli masz problem z wolnym ładowaniem filmów, to zapewne wynika on z jakości łącza w miejscu w którym korzystasz z dostępu do Internetu. Nie z pracy samych serwerów. Jeśli korzystasz z dostępu mobilnego sprawdzaj, czy masz połączenie z najszybszą z dostępnych sieci, ponieważ urządzenia mobilne (jeśli są w ruchu 😉 ) w ramach roamingu samoczynnie przełączają się między sieciami i nie zawsze powracają natychmiast do tych najszybszych ustawień.