Top Menu

Warsztaty fotografii dla pośredników nieruchomości

Organizacja zajęć:

Jeśli w opisie nie podano inaczej, to zajęcia zaczynają się od 10.00

Koniecznie przyjdź na zajęcia z własnym aparatem, z naładowanymi bateriami oraz z jego instrukcją obsługi. Jeśli masz, to weź też statyw i laptop z programem na którym obrabiasz zdjęcia.

Tylko małe grupy - ilość miejsc ograniczona z uwagi na konieczność bezpośredniego kontaktu prowadzącego z uczestnikami szkolenia.

Inne formy kursu fotografii nieruchomości:

Kurs fotografii wnętrz ma także wersję online >>>

To szkolenie realizujemy także na indywidualne zamówienia. Możemy przyjechać do Ciebie. termin - do ustalenia 😉 Skontaktuj się z nami >>>

Kameralne zajęcia we wnętrzach

Przyjdź na warsztaty, a dowiesz się czegoś więcej:

W ramach warsztatów fotografii nieruchomości kładziemy nacisk na praktyczne problemy pośredników, czyli: Jak zwykłym aparatem wykonać dobre zdjęcia, co ująć w kadrze, a co pominąć i jak przekonać właścicieli do drobnych zmian, aby nieruchomość prezentowała się atrakcyjniej. Przy okazji omawiamy budowanie właściwych opisów reklamowych, które często są zbyt lakoniczne, lub odwrotnie - zbyt długie i "szczere".

Dzięki umiejętności poprawnego robienia zdjęć twoje oferty będą atrakcyjniejsze dla potencjalnych nabywców.

Pamiętaj - inni pośrednicy mają te same oferty, więc tylko lepszymi zdjęciami i lepszym opisem możesz wyróżnić się z tłumu!

To nie jest wykład o fotografii w ogóle.

To jest szkolenie przygotowane specjalnie pod potrzeby Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oaz osób zajmujących się Home Stagingiem

Czego się nauczysz:

 W ramach zajęć warsztatowych pokażemy jak można wykonać dobre zdjęcia wnętrz w sposób szybki, prosty i tani.

Nie będziemy uczyć jak wykonać te zdjęcia przy użyciu kilkunastu reflektorów i zatrudnieniu kilku pomocników. A nie będziemy tego robić dlatego, że taka Praktyka jest nierealna (zbyt droga) w codziennym życiu agencji nieruchomości. 

Ale nie martw się, ponieważ i bez tej ogromnej ilości sprzętu można wykonać całkiem dobre zdjęcia mieszkań i domów.

Po wzięciu udziału w tych warsztatach fotografii nieruchomości już nigdy nie będziesz mieć problemów:

 • ze złym oświetleniem wnętrz (w jednym miejscu bardzo ciemno, a w innym bardzo jasno)
 • ze złym odtwarzaniem kolorów tych wnętrz, dziwnymi przebarwieniami i cieniami
 • ze złym kadrowaniem przez co wnętrza wydają się małe i zagracone,
 • z fotografowaniem małych łazienek,
 • z paskudnymi odblaskami w lustrach i na glazurze,
 • z "przewracającymi się" ścianami,
 • itp, itd.

A przy okazji dowiesz się jaki sprzęt warto mieć do takich fotografii co tak naprawdę warto kupić, a na czym można zaoszczędzić. 

I co najważniejsze - pokażemy, że można tak robić zdjęcia, aby nie wymagały żadnej późniejszej obróbki w programach fotograficznych, A to przecież ogromna oszczędność czasu, a tym samym pieniędzy.

Jednym słowem: udział w tych warsztatach zwróci Ci się szybciej niż myślisz !

O wykładowcy:

Kim jest Tomasz Lebiedź?

Tomasz Lebiedź związany jest z firmą Symen.pl,  która zajmuje się projektowaniem stron  i sklepów internetowych, grafiką i fotografią, prowadzeniem edukacyjnych platform internetowych, zarządzaniem kampaniami marketingowymi w Internecie.  Ponadto, od wielu lat jest związany z rynkiem obrotu nieruchomościami.

Ogromne doświadczenie w prowadzeniu warsztatów fotografii zapewni uczestnikowi kursu wyniesienie rzetelnej porcji wiedzy. 

 

kurs fotografia nieruchomości pośrednik home staging

ZAPISY NA SZKOLENIE

Ilość miejsc limitowana. O przyjęciu decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń. Wybierając płatność Pay Pal/kartą zarejestrujesz się natychmiast. Jeśli poniżej brak formularza rejestracji, to znaczy, że w tej chwili nie ma wyznaczonego terminu tych zajęć.

Warsztaty fotografii dla pośredników nieruchomości

Uwaga: po wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymasz mail zwrotny ze szczegółowymi danym do dokończenia zamówienia. Procedura składania zamówień jest także opisana Regulaminie (np. w pkt. 5). Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

UWAGA:
Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność wniesionych opłat!
 • Dane Kontaktowe:

  Koniecznie sprawdź prawidłowość podanych danych, ponieważ błędy uniemożliwią nam kontakt.
 • Szczegóły zamówienia:

 • zł 0,00
 • Dane do faktury:

 • Nazwa przedsiębiorcy lub Imię i Nazwisko osoby fizycznej
 • Dotyczy przedsiębiorców
 • Tu możesz napisać pytania, lub uwagi dotyczące zamówienia.
 • Określ kim jesteś:

  Postanowienia szczególne obowiązujące w odniesieniu do użytkowników platformy będących Konsumentami w rozumieniu przepisów prawa: – Użytkownik będący Konsumentem który zawarł umowę na odległość może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. - Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia jej zawarcia. – Użytkownik będący Konsumentem potwierdzając złożenie zamówienia wyraża zgodę na rozpoczęcie spełniania świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Umowa zostaje zawarta gdy Zleceniobiorca powiadomi użytkownika o przyjęciu zamówienia. Powiadomienie zostanie przesłane na adres e-mail podany przez użytkownika w trakcie składania zamówienia a użytkownik wyraża na to zgodę. Użytkownik oświadcza że wie iż w związku ze zgodą na wykonanie świadczenia przed upływem terminu traci prawo do odstąpienia od umowy. – Operator serwisu informuje użytkowników będących Konsumentami w rozumieniu przepisów prawa o treści art. 38 ust. 1 ustawy o prawach konsumenta „Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:… ustęp 1. o świadczenie usług jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy„. – Użytkownik będący Konsumentem wyraża zgodę na dostarczenie potwierdzenia zawarcia umowy (przyjęcia zamówienia) w formie elektronicznej na adres e-mail który jest podany w moim profilu użytkownika w trakcie składania zamówienia. – Użytkownik będący Konsumentem potwierdzając złożenie zamówienia oświadcza że poinformowano go o tym że w niektórych wypadkach Operator rozliczeń może wymagać opłaty za jego usługi i że informacje o wysokości tej opłaty powinien podać Operator w swoim serwisie. Oświadcza też że składając zamówienie wyraża zgodę na ewentualne poniesienie tych opłat.
  Uwaga: prawidłowość tego oświadczenia zostanie zweryfikowana na podstawie danych fakturalnych
 • Wymagane prawem oświadczenia:

 • Określ jak chcesz zapłacić za szkolenie:

  Wybierając sposób płatności za szkolenie miej na uwadze że:
  - ilość miejsc na sali, oraz ilość miejsc promocyjnych jest ograniczona,
  - ostatecznym potwierdzeniem zamówienia jest jego opłacenie i w związku z tym zamówienia przyjmowane są zgodnie z kolejnością księgowania wpłat na naszym koncie
  - płatności za pomocą PayPal lub karty dają pierwszeństwo przyjęcia zamówienia, ponieważ realizowane są natychmiast.
  Uwaga: w przypadku wybrania płatności przelewem, po wypełnieniu i przesłaniu zgłoszenia na podany w zgłoszeniu adres email niezwłocznie otrzymasz zwrotny mail z danymi do zapłaty. Jeśli tego maila zwrotnego nie widzisz w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder spam.