Opublikowano:

Telemarketing i Wyłączność w jednym stoją domu

Kiedy:
Marzec 8, 2018@10:30 am – 3:30 pm
2018-03-08T10:30:00+01:00
2018-03-08T15:30:00+01:00
Kontakt:
Zofia Dziarska
+ 48 533 958 865
Telemarketing i Wyłączność w jednym stoją domu

Jeden z najważniejszych i podstawowych problemów pośredników w obrocie nieruchomościami to mała ilość ofert nieruchomości na sprzedaż.

Jak masz mało ofert,  to zrobisz mało transakcji, a  to znaczy, że zarobisz  mniej niż to możliwe gdyby ofert było więcej. 

3 x więcej ofert = 3 x więcej pieniędzy

Jak więc mieć więcej ofert? Klienci nie zgłaszają się sami?  Wobec tego trzeba do nich dzwonić.

No tak, ale jak dzwonimy, to nikt nie chce z nami rozmawiać, nie chce zawrzeć umowy…  i tak dalej i tak dalej,  …. albo pytają się jaka jest prowizja i to jest koniec rozmowy 🙁 

Jeżeli masz takie problemy, to zapraszam Cię na wykład na którym pokażemy:

  • Jak prowadzić prawidłowy telemarketing,
  • Jak pozyskać klienta przez telefon,
  • Jak go namówić żeby się z tobą spotkał,
  • Jak zwiększyć skuteczność takich rozmów.

Pamiętaj, że jeżeli Twoja skuteczność po tym szkoleniu wzrośnie w ten sposób, że będziesz 3 razy częściej mieć sukces w umówieniu się z tym klientami,  to znaczy że będziesz mieć 3 razy więcej ofert sprzedaży.  Więc,  jeżeli w działaniach sprzedażowych zachowasz taką samą procentową skuteczność jak do tej pory, to będziesz miał 3 razy większy obrót, a to znaczy, że będziesz mieć 3 razy większy dochód. To oczywiste ! I proste ! Jeśli wiesz jak to zrobić 🙂

Wyłączność = bezpieczeństwo pośrednika

Druga część tego szkolenia poświęcona jest namówieniu klienta na to żeby udzielił Ci wyłączności.  Bo cóż z tego,  że z się nim spotkasz i podpiszesz umowę na kolanie – jako dziesiąty w kolejce pośrednik z kolei? To nie o to chodzi ! Lepiej mieć mieszkanie na wyłączność. To jest oczywiste ! Dom na wyłączność też lepiej mieć.  Tym bardziej,  że mieszkanie  jest dosyć łatwo sprzedać bez wyłączności, ale jak reklamować dom bez wyłączności?  Zauważ – nawet jego zdjęć nie możesz zamieścić w reklamie, bo oczywiście nic nie zarobisz pracując w ten sposób. 

Dlatego przyjdź na ten wykład.

Prowadzący opowiedzą na podstawie prawdziwych doświadczeń, a nie teoretycznej wiedzy o tym jak nawiązywać kontakty  i jak uzyskiwać wyłączność.

Poznasz „klucze” zwiększające skuteczność, poznasz właściwe odpowiedzi na „trudne pytania klientów”.

Zapraszamy na to szkolenie zrobione na podstawie życia agencji nieruchomości i prawdziwych jej doświadczeń oraz sukcesów.