Warsztaty Perswazji

wyłacznośc i telemarketing w nieruchomościach
Kiedy:
Wrzesień 17, 2019@10:00 am – 3:00 pm
2019-09-17T10:00:00+02:00
2019-09-17T15:00:00+02:00
Gdzie:
Warszawa Kopernika 30
Kopernika 30
00-336 Warszawa
Polska
Koszty:
Im wcześniej kupujesz bilet tym mniej płacisz ;-)
Kontakt:

Dlaczego warto wziąć udział w tych warsztatach:

Pewnie wiesz, że w życiu i biznesie jedni osiągają większy sukces, a inni – mniejszy i pewnie chcesz należeć do tych pierwszych ?

Pewnie też wiesz, że wszystko co – my, ludzie – robimy w życiu polega na sprzedaży: siebie, usługi, towaru.

I pewnie wiesz, że sukces w sprzedaży zależy od przekonania innych by podzielili Twoje racje.

A to przekonanie osiąga się właśnie dzięki umiejętności perswazji. Im większa umiejętność perswadowania, tym więcej sukcesów ?

Na tych warsztatach zdobędziesz umiejętności zwiększające skuteczność perswazji. Koniecznie przyjdź, ponieważ dzięki temu Twoja skuteczność sprzedaży wzrośnie ?

Jak prowadzone są warsztaty:

Każdy wie, że najlepszą nauką jest połączenie teorii z praktyką.

Dlatego w ramach zajęć przekażemy niezbędną wiedzę teoretyczną, oraz przeprowadzimy ćwiczenia w których będziesz czynnie uczestniczyć. Ponadto polecimy testy którymi możesz samodzielnie rozpoznać i uaktywnić drzemiące w Tobie, teraz niewykorzystane możliwości. Oczywiście – Szanujemy Twoją prywatność, więc wyniki tych testów będą dla nas tajemnicą. Poznasz je tylko Ty.

Z natury rzeczy ilość uczestników tych zajęć jest limitowana.

Co osiągniesz dzięki udziałowi w zajęciach:

Twoje umiejętności perswazji wzrosną, dzięki czemu będziesz mieć więcej sukcesów tak w życiu prywatnym jak i w życiu zawodowym.

Ale mamy do Ciebie jedną prośbę:

Wiedza wyniesiona z warsztatów da ci do ręki potężne narzędzie wpływu na decyzje innych ludzi, więc prosimy wykorzystuj je etycznie.

Co będzie na zajęciach:

W ramach zajęć przeprowadzimy Cię przez proces sprzedaży. Od jego fundamentów, aż do zamknięcia transakcji.

  1. Dowiesz się jakie czynniki wpływają na to że ludzie cokolwiek robią – Czyli co ich motywuje do działania.
  2. Poznasz główne prawa na których opiera się skuteczna perswazja, czyli dowiesz się i przećwiczysz w jaki sposób wykorzystywać to co ludzi motywuje.
  3. Pokażemy jak możesz określić swoje własne cele, jak dążyć do celu, jak eliminować czynniki rozpraszające to dążenie. Przy okazji dowiesz się jak rozpoznawać i definiować cele które przyświecają Twoim partnerom.
  4. Przećwiczymy sztukę zadawania pytań, używania “magicznych” słów i konstrukcji zdaniowych, rozpoznawania rzeczy naprawdę istotnych dla Twojego rozmówcy, określania barier których nie da się przełamać, zachowań dzięki którym będziesz zjednywać sobie kontrahentów.
  5. Pewnie znasz badania naukowe z których wynika, że ponad połowa komunikacji pomiędzy ludźmi oparta jest o przekaz inny niż to co mówisz. Dlatego też w ramach warsztatów odbędą się ćwiczenia z przekazu niewerbalnego, a także z zachowania jego spójności z przekazem werbalnym.
  6. Dowiesz się jak rozpoznać prawdziwe potrzeby kontrahenta, a nawet więcej – dowiesz się jak można jemu uzmysłowić jego prawdziwe potrzeby, czyli te które do tej pory “ukrywał” sam przed sobą. Jak się zapewne domyślasz, to jest bardzo ważne, ponieważ dopiero rozpoznanie prawdziwych potrzeb klienta umożliwia przygotowanie właściwej oferty, więc jest to jeden z najważniejszych kroków na drodze do zamknięcia sprzedaży.
  7. Poznasz i przećwiczysz sposoby rozpoznawania typów klientów, oraz dowiesz się jak zachowywać się wobec każdego z tych typów.
  8. Każdy wie, że sukces często zależy od tego jak wygląda pierwszy kontakt z klientem. Dlatego na warsztatach zajmiemy się doskonaleniem tej umiejętności.
  9. Konsekwencją dobrego wywiadu i dobrego pierwszego kontaktu jest dobra prezentacja, ale… Nauczymy Cię jak przygotować kilka wersji prezentacji jednej usługi lub jednego produktu, abyś mógł w każdej chwili zastosować wersję odpowiednią dla twojego słuchacza.
  10. Skuteczna perswazja musi zakończyć się zamknięciem transakcji, dlatego w czasie warsztatów przećwiczysz kilka skutecznych sposobów, aby to osiągnąć.

 

I rzecz bardzo ważna:

Zamknięcie transakcji oznacza to, że wygrałeś i Ty i Twój klient. Brak zamknięcia oznacza obopólną przegraną. Nikt nie lubi przegrywać, prawda?

Dlatego przyjdź na warsztaty i zostań mistrzem perswazji ? Zwiększ ilość swoich wygranych ?