Home Staging

Lub zaloguj się zaloguj się, aby uzyskać dostęp do kupionych kursów.

Cenę promocyjną 139,00  gwarantujemy tylko do godziny 19.59 dnia 18 lipca 2019, lub do wyczerpania puli. Zamów teraz 😉

Dla kogo to szkolenie:

Ten kurs Home Staging szczególnie dedykujemy:

  • osobom zajmującym się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, które są otwarte na nowe wyzwania i które chcą wprowadzić nową (płatną) usługę, bo przecież… na Home Stagingu można zarabiać „obok” pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,
  • właścicielom nieruchomości chcącym lepiej je sprzedać lub wynająć,
  • zarządcom nieruchomości mającym w swej opiece nieruchomości do wynajęcia
  • doradcom i rzeczoznawcom chcącym poznac tanie sposoby zwiększenia atrakcyjności nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub do wynajęcia

Celem Home Stagingu jest…

 tylko i wyłącznie przygotowanie nieruchomości do korzystniejszej sprzedaży bądź do wynajmu.

Co do zasady nakłady na Home Staging nie mogą być wyższe od spodziewanej korzyści jaką może odnieść właściciel nieruchomości. A to trzeba umieć obliczyć.

Dlatego wybrać nasz kurs Home Staging? Dlatego, że pokazuje jak połączyć sztukę dekorowania wnętrz z marketingiem nieruchomości. Home Stager musi zacząć swoją pracę od oszacowania o ile złotych jego praca zwiększy wartość nieruchomości, a następnie określić jakie zabiegi najbardziej przełożą się na ten wzrost wartości lub szybsze zbycie nieruchomości.

Szczególny nacisk kładziemy na podzielenie się doświadczeniami z przeróbek prawdziwych mieszkań w polskich blokach i kamienicach. Pokazujemy co można zrobić z takim rzeczywiście istniejącym mieszkaniem, bo to nie to samo co fikcyjny świat studia telewizyjnego.

Wykładowcy:

Architekt: mgr inż. Magdalena Kolasińska,

Pośrednik: mgr inż. Tomasz Lebiedź

Moduły

Home Staging - okiem architekta wnętrz

Lekcje