• O obrocie działkami budowlanymi (kurs online)

  225,11 

  Wykształceni pośrednicy nieruchomości długo jeszcze będą przydatni w realizowaniu bezpiecznego obrotu nieruchomościami gruntowymi, ponieważ laikom znacznie trudniej przeprowadzić taką transakcję niż sprzedać lub kupić mieszkanie.

  Dzięki temu szkoleniu unikniesz pułapek w obrocie gruntami ;-)

  Korzystając z  tego kursu spełniasz wymogi punktu 6.3 Normy PN-EN 15733:2010 – Wymagania dotyczące świadczenia usług przez pośredników w obrocie nieruchomościami. 

 • Rozszerzony kurs pośrednika w obrocie nieruchomościami (szkolenie online)

  998,00 

  179 LEKCJI, KILKADZIESIĄT GODZIN NAUKI*

  Zapraszamy Cię na niezwykłą przygodę z nieruchomościami! Nasz kurs to nie tylko sucha teoria, ale przede wszystkim praktyczne porady od ekspertów z branży. Nauczysz się jak być skutecznym pośrednikiem, jak budować zaufanie i lojalność klientów, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami i jak sprzedawać więcej i lepiej.

  W naszym kursie dowiesz się między innymi:

  • Jak analizować stan prawny nieruchomości i unikać ryzyka
  • Jak tworzyć profesjonalne umowy i negocjować warunki współpracy
  • Jak zdobywać wyłączności i wyróżniać się na rynku
  • Jak prezentować nieruchomości w atrakcyjny i przekonujący sposób

  Kurs prowadzą praktycy obrotu nieruchomościami. – pośrednicy, notariusz, architekt, coach sprzedaży.

  A to wszystko w wygodnej formie online, którą możesz realizować w dowolnym czasie i miejscu. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na nasz kurs. To najlepsza inwestycja w Twoją karierę!

  Zobacz opis kursu >>>

   Uzyskaj Ekstra Rabat 40 PLN dla członków naszego Klubu  >>> 

 • Home Staging – kurs online

  91,91 

  Nasz kurs Home Staging, pokazuje jak połączyć sztukę dekorowania wnętrz z marketingiem nieruchomości.  Szczególny nacisk kładziemy na podzielenie się doświadczeniami z przeróbek prawdziwych mieszkań w polskich blokach i kamienicach. Pokazujemy co można zrobić z takim rzeczywiście istniejącym mieszkaniem, bo to nie to samo co fikcyjny świat studia telewizyjnego. 

  Korzystając z  tego kursu spełniasz wymogi punktu 6.3 Normy PN-EN 15733:2010 – Wymagania dotyczące świadczenia usług przez pośredników w obrocie nieruchomościami.

 • Jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy – kurs online

  78,59 

  Decyzję o warunkach zabudowy musisz uzyskać, jeśli chcesz dostać pozwolenie na budowę lub podzielić działkę, a nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (a dla wielu terenów nie ma tych planów).

  We wrześniu 2024 weszła w życie bardzo duża  zmiana ustawy o zagospodarowaniu i planowaniu przestrzennym oraz niektórych innych ustaw, która wprowadziła istotne zmiany w procedurze i możliwości uzyskania decyzji o warunkach zabudowy terenu. Zmiany te wpłynęły na pracę wszystkich, którzy związani są z procesem planowania przestrzennego, wprowadzając liczne wyzwania i pytania. wprowadziła bardzo duże i złożone zmiany w procedurze i możliwości uzyskania decyzji o warunkach zabudowy terenu. Nowości te mogą wprowadzić wiele niejasności i wyzwań dla osób pracujących w branży nieruchomości, pośredników, inwestorów, architektów, deweloperów i innych zainteresowanych stron.

 • Procedura podziału działek budowlanych (krok po kroku) – kurs online

  78,59 

  Kurs online przedstawia krok po kroku procedurę podziału działek budowlanych. 

  Dowiedz się, jakie są ograniczenia i jak uniknąć problemów z obciążeniami.

  Sprawdź, jak podzielić działkę zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego lub bez niego.

  Nie czekaj, zacznij działać już dziś!

 • Telemarketing dla pośredników i agentów nieruchomości – kurs online

  159,00 

  To nie jest zwykły kurs z telemarketingu. To jest kurs stworzony specjalnie dla pośredników nieruchomości, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i zarabiać więcej. Na tym kursie dowiesz się:

  • Do kogo i z czym warto zadzwonić – czyli czym różni się rozmowa z osobą, która właśnie dała ogłoszenie, a taką, która sprzedaje już od jakiegoś czasu.
  • Jak przygotować się do rozmowy telefonicznej przy pozyskiwaniu ofert mieszkań – co powinniśmy zrobić i co musimy wiedzieć przed rozmową.
  • Jak wypaść w oczach klienta możliwie najbardziej profesjonalnie.
  • Jak zbijać takie argumenty: “sprzedaje sam”, „jaka jest państwa prowizja”, „proszę przyjść z klientem”, „zgłosiłem mieszkanie w kilku agencjach”, „nie chcę wyłączności”.

  To wszystko i wiele więcej znajdziesz na tym kursie online, który możesz przerabiać w dowolnym tempie i miejscu. Kurs zawiera materiały wideo itesty sprawdzające, a ponadto dostaniesz zaśwadczenie ukończenia.

  Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na ten kurs. To najlepsza inwestycja w swój rozwój zawodowy. Nie pozwól, żeby konkurencja cię wyprzedziła. Zdobądź przewagę dzięki kursowi „Telemarketing dla pośredników nieruchomości”.

   

   

 • Jak mieć więcej kupujących w agencji nieruchomości- kurs online

  187,59 

  Dzięki dobrej pracy i  nawiązaniu dobrego kontaktu z osobą zainteresowaną nabyciem lub wynajęciem nieruchomości pośrednik może uzyskać rzecz bardzo cenną – „wyłączność psychologiczną”, która sprowadza się do tego że klient tylko jemu powierza poszukiwanie nieruchomości i nie zagląda do firm konkurencyjnych.

  Tak dużo mówi się o wyłączności, a tak mało o pracy z nabywcami i najemcami nieruchomości. A przecież to oni „dostarczają pieniądze na rynek” ;-)

  Szkolenie oparte jest na wieloletniej praktyce ;-)

  Korzystając z  tego kursu spełniasz wymogi punktu 6.3 Normy PN-EN 15733:2010 – Wymagania dotyczące świadczenia usług przez pośredników w obrocie nieruchomościami.

 • 3 w 1. O obrocie gruntami + 2 lekcje o procedurach podziału i WZ (3 kursy online)

  372,96 

  Niedawno weszła w życie potężna zmiana w prawie, która wpływa na zasady obrotu gruntami.

  Pakiet Kurs o Obrocie Gruntami na stronie Symen24.pl to kompendium wiedzy, które przekształci Cię w prawdziwego eksperta.

  To nie jest zwykły kurs, to aż trzy kursy w jednym!

  Obejmuje on nie tylko podstawy obrotu gruntami, ale również specjalne szkolenia
  o procedurach uzyskiwania decyzji o podziale działek
  oraz o  procedurach uzyskania decyzji o warunkach zabudowy.

  Płacisz mniej, jeśli kupujesz te trzy kursy jednocześnie!

 • Umowy z deweloperami, kupowanie na rynku pierwotnym – kurs online

  114,11 

  Kurs online o ustawie deweloperskiej został stworzony z myślą o deweloperach, pośrednikach w obrocie nieruchomościami, flipperach, inwestorach, nabywcach, a także innych przedsiębiorcach zainteresowanych rynkiem nieruchomości.

  Kurs ten ma na celu wyjaśnić skomplikowane zawiłości i wprowadzić w pułapki związane z ustawą deweloperską. Aktualne zestawienie lekcji znajdziesz na stronie kursu online o nowej ustawie deweloperskiej >>>

  Zgodnie z regulaminem Platformy Symen24.pl Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o odbyciu szkolenia.

  To szkolenie jest właśnie dla Was ;-)

   Uzyskaj Ekstra Rabat 10% dla członków naszego Klubu  >>> 

 • Promocja!

  Pułapki obrotu gruntami budowlanymi (online + na żywo 27.06.2024)

  Original price was: 570,00 zł.Current price is: 484,39 zł.

  Na tej stronie możesz zapisać się na profesjonalny kursu o obrocie działkami budowlanymi „Pułapki obrotu gruntami budowlanymi”, który poprowadzi Tomasz Lebiedź – ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Tomasz Lebiedź jest autorem wielu kursów i szkoleń dla pośredników w obrocie nieruchomościami, a także prowadzi kanał na YouTube, na którym dzieli się swoją wiedzą i praktyką.

  Zapisując się na kurs, otrzymasz dostęp do 3 szkoleń online (prawie 5,5 godziny szkoleniowej),

  które nauczą cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o podziale działek, decyzjach o warunkach zabudowy i obrocie gruntami.

  Ponadto w dniu podanym w tytule szkolenia,  o godzinie 10.00, weźmiesz udział w webinarze na żywo z Tomaszem Lebiedziem. Będzie można zadawać pytania i uzyskać odpowiedzi na swoje wątpliwości.

  Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! To świetna okazja, żeby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie obrotu nieruchomościami.

  Nie pozwól, żeby pułapki prawne zniweczyły twoje plany i marzenia. Skorzystaj z kursu i bądź pewny swoich decyzji!

  Więcej szkoleń o gruntach jest tutaj >>>

   

 • Umowa o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami – kurs online

  171,83 

  Kurs online o umowach o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, który nauczy Cię, jak zabezpieczyć swoje interesy i uniknąć sporów z klientami.

  Ten kurs jest oparty na wieloletniej praktyce i zawiera wiele przykładów i porad z życia agencji pośrednictwa.

  Dowiesz się, jak prawidłowo sporządzać umowy o pośrednictwo, jak unikać zarzutu stosowania klauzul abuzywnych i respektować prawa konsumenta, jak negocjować wynagrodzenie i kary umowne, jak zawierać umowy z wieloma współwłaścicielami i pełnomocnikami i wiele więcej.

   Uzyskaj Ekstra Rabat 10% dla członków naszego Klubu  >>> 

  Korzystając z  tego kursu spełniasz wymogi punktu 6.3 Normy PN-EN 15733:2010 – Wymagania dotyczące świadczenia usług przez pośredników w obrocie nieruchomościami.

 • Jak przekonać sprzedających do udzielenia wyłączności – kurs online

  188,48 

  Wyłączność poprawia skuteczność pracy pośrednika i przyczynia się do eliminacji pracy za darmo. Niesie również wielkie korzyści dla Sprzedających. Niestety, Sprzedający bardzo często obawiają się udzielić wyłączności.

  • Jak ich przekonać jak rozwijać ich obawy.
  • Jakich ofert nie należy przyjmować.
  • Jakie są ryzyka dla biura obrotu nieruchomościami?

  Szkolenie oparte na wieloletnim doświadczeniu w pracy na wyłączność.

  Korzystając z  tego kursu spełniasz wymogi punktu 6.3 Normy PN-EN 15733:2010 – Wymagania dotyczące świadczenia usług przez pośredników w obrocie nieruchomościami.

 • Rekrutacja i wdrażanie do pracy Agentów Nieruchomości – kurs online

  109,89 

  Jest to kompleksowe szkolenie, które ma na celu przygotowanie uczestników do skutecznego rekrutowania i wdrażania agentów nieruchomości. Kurs składa się z kilku modułów, które obejmują takie tematy jak: strategie rekrutacji, selekcja kandydatów, proces wdrażania, motywowanie pracowników oraz budowanie zespołu.

  W ramach kursu uczestnicy zdobędą wiedzę na temat skutecznych metod rekrutacji, takich jak: pozyskiwanie kandydatów z różnych źródeł, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych oraz ocena kompetencji i umiejętności kandydatów. Ponadto, kurs omawia również proces wdrażania nowych pracowników, w tym: planowanie i organizacja szkoleń, monitorowanie postępów oraz motywowanie pracowników do osiągania celów.

  Kurs „Rekrutacja i wdrażanie do pracy Agentów Nieruchomości” jest przeznaczony dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego zarządzania zespołem agentów nieruchomości. Dzięki temu szkoleniu uczestnicy będą w stanie zwiększyć efektywność swojej pracy oraz osiągać lepsze wyniki sprzedażowe.

   Uzyskaj Ekstra Rabat 10% dla członków naszego Klubu  >>> 

  Korzystając z  tego kursu spełniasz wymogi punktu 6.3 Normy PN-EN 15733:2010 – Wymagania dotyczące świadczenia usług przez pośredników w obrocie nieruchomościami.

 • Dziedziczenie nieruchomości i zobowiązań – kurs online

  92,13 

  W XXI wieku przepisy spadkowe umieszczone w dziale czwartym kodeksu cywilnego zmieniały się wielokrotnie. 
  Kto zatem dziedziczy ????

  Korzystając z  tego kursu spełniasz wymogi punktu 6.3 Normy PN-EN 15733:2010 – Wymagania dotyczące świadczenia usług przez pośredników w obrocie nieruchomościami.

   

 • Jak ustalić warunki sprzedaży nieruchomości. Umowa przedwstępna – kurs online

  171,83 

  Strona zawierająca umowę przedwstępną zaciąga  zobowiązania, których niewykonanie może rodzić rozmaite konsekwencje. Co więcej, może się zdarzyć, że jednej ze Stron przestanie zależeć na zawarciu umowy sprzedaży, więc będzie dążyć do rozwiązania umowy przedwstępnej. Ponadto, w każdej chwili pomiędzy umową przedwstępną a wyznaczonym terminem zawarcia umowy ostatecznej mogą wystąpić zdarzenia losowe.

  • Jak postępować w takich przypadkach?
  • Jak ograniczyć ryzyko?
  • Jak zabezpieczyć się przed „wrogimi” działaniami drugiej strony?

  Korzystając z  tego kursu spełniasz wymogi punktu 6.3 Normy PN-EN 15733:2010 – Wymagania dotyczące świadczenia usług przez pośredników w obrocie nieruchomościami.

 • Negocjacje i Sztuka Wywierania Wpływu dla Agentów Nieruchomości – kurs online

  78,59 
  • Poznasz tajniki wywierania wpływu na decyzje innych oraz jak obronić się przed manipulacją.
  • Dowiesz się, jak skutecznie budować zaufanie oraz sympatię wśród klientów.
  • Nauczysz się, w jaki sposób prezentować swoją ofertę oraz cenę, tak aby była atrakcyjna dla obu stron.
  • Zrozumiesz, jak dostosowywać swoją propozycję do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta.
  • Nauczysz się, jak radzić sobie z trudnymi pytaniami oraz sprzeciwami klientów.
  • Poznasz tajniki prowadzenia negocjacji, tak aby zawsze wychodzić z nich z korzyścią.
  • Zrozumiesz, jak obronić się przed nieuczciwymi technikami i manipulacją ze strony drugiej