Jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy – kurs online

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów

Rozwijaj swoją wiedzę i zrozumienie przepisów prawnych z naszym kursem online

Duża zmiana w prawie

W 7 lipca 2023 roku Sejm uchwalił rewolucyjną ustawę o zmianie ustawy o zagospodarowaniu i planowaniu przestrzennym oraz niektórych innych ustaw, która wprowadziła istotne zmiany w procedurze i możliwości uzyskania decyzji o warunkach zabudowy terenu. Zmiany te wpływają na pracę wszystkich, którzy związani są z obrotem gruntami wprowadzając liczne wyzwania i pytania.

Skomplikowane przepisy w długim okresie przejściowym

Ale to nie koniec zmian. Ustawa została ogłoszona 24 sierpnia 2023 i w części wchodzi w życie 30 dni po ogłoszeniu, ale wprowadza również okres przejściowy, który potrwa do 31 grudnia 2025. Od dnia wejścia w życie ustawy przez ponad 2 lata możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy oraz sposób postępowania będzie zależeć od sytuacji w danej gminie. Czy jest to proces zrozumiały? Czy można go przewidzieć? To pytania, które wielu z Was może sobie zadawać.

Co zawiera kurs

Nasz kurs online „Jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy po zmianie ustawy” jest właśnie na te pytania odpowiedzią. Oferujemy Ci wyjątkową możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy i narzędzi potrzebnych do zrozumienia i skutecznego zarządzania tym skomplikowanym procesem. W trakcie tego kursu poznasz zawiły stan prawny i odpowiednie do sytuacji różne procedury uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy.

Nie zostawimy Cię samemu na pastwę losu z natłokiem przepisów i niezrozumiałych terminów. Kurs zawiera ponad godzinne nagranie, w którym nasi eksperci przeprowadzą Cię przez każdy etap procesu decyzyjnego, oferując konkretne i zrozumiałe wskazówki. Dodatkowo, otrzymasz wyciąg z przepisów, w którym dokonaliśmy porównania ich wersji i wskazaliśmy, które przepisy mają zastosowanie w konkretnej sytuacji.

Nie czekaj! Zacznij inwestować w swoją przyszłość już dzisiaj. Odkryj, jak łatwe i zrozumiałe może stać się prawo przestrzennego planowania z naszym kursem online. Twoja droga do pełnej kompetencji i pewności siebie w procedurach zabudowy zaczyna się tutaj!

 

 

Prowadzący:

Tomasz Lebiedź

Tomasz Lebiedź

Nie mogę kupić, wyremontować i sprzedać wszystkich budynków w Polsce, więc chętnie podzielę się wiedzą 😉 Wszystko, o czym mówię, znam z własnej praktyki, ponieważ jestem ...

Fragment demo:

Moduły