Kurs budowy stron internetowych – Kurs WordPress od podstaw

Kurs budowy stron internetowych
Lub zaloguj się zaloguj się, aby uzyskać dostęp do kupionych kursów.

Kurs WordPress od podstaw – buduj swoją stronę:

Przechodząc ten kurs lekcja po lekcji możesz równocześnie budować własną stronę Internetową. To bardzo dobry sposób na utrwalanie wiedzy 😉 Zacznij tę pracę teraz, a zobaczysz jakie to łatwe. Naprawdę !

 

Korzyści z ukończenia tego kursu

  • Weźmy najprostszy przykład, czyli tę witrynę internetową na której teraz jesteś. Zlecając komuś, wykonanie takiej strony jak ta oznacza, że akceptujesz wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych. Tymczasem – po ukończeniu kursu WordPress od podstaw – będziesz wiedzieć, jak samodzielnie zrobić taką stronę!
  • A może chcesz zarabiać na budowaniu stron www?

3 godziny i 21 minut materiałów video. Ukończ ten kurs, a wszystko będzie możliwe 😉

Zobacz demo jednej z lekcji:

 

Dlaczego warto znać WordPress:

Dzięki CMS-om opartym na licencjach open source nastąpiła rewolucja w tworzeniu stron internetowych. Teraz nie trzeba wieloletnich studiów i żmudnego studiowania języków programowania, aby stworzyć swoją stronę lub sklep internetowy. Wystarczy trochę wyobraźni i trochę czasu na poznanie zasad działania systemów CMS a budowa strony stanie się łatwa i przyjemna.

A wśród CMS-ów najpopularniejszy jest WordPress na którym na całym,Świecie (wg. statystyk na koniec 2017) postawiono ok. 60% stron. Drugi w kolejności CMS cieszył się tylko 6% popularnością. I ta przewaga stale rośnie.

Dlaczego WordPress jest tak popularny? – Dlatego, że jest łatwy w nauce. I co więcej – w jego przypadku działa sprzężenie zwrotne powodujące jego gwałtowny rozwój: łatwość w nauce przyciąga Internautów, co przyciąga deweloperów tworzących motywy i wtyczki, co powoduje wzrost możliwości WordPressa, co przyciąga kolejnych Internatów , co przyciąga więcej deweloperów, co…

Weź udział w naszym kursie, a łatwo wejdziesz do Świata WordPress – Świata użytkowników najpopularniejszego CMS ?

 

Kurs budowy stron internetowych, Kurs WordPress od podstaw

Z kolejnych lekcji kursu budowy stron internetowych za pomocą WordPress dowiesz się jak można twórczo wykorzystać WordPress – najpopularniejszy CMS świata. Przekonasz się, że tysiące motywów i wtyczek dostępnych w WordPressie pozwolą zbudować wszystko czego potrzebujesz.

Dzięki zdobytej wiedzy zyskasz swobodę tworzenia strony zgodnie ze swoimi potrzebami i nigdy więcej nie będziesz potrzebować drogich informatyków. Ponadto, dzięki szkoleniu nie będziesz tracić czasu na samodzielne szukanie rozwiązań. po co wyważać otwarte drzwi?

Podpowiemy ci gotowe rozwiązania najczęściej spotykanych problemów.

Opinia klientki

Dzień dobry, wykupiłam u Państwa szkolenie dotyczące budowy stron www w WordPress; Chciałam Państwu pogratulować i podziękować – były to najlepiej wydane ostatnio pieniądze. Kurs przeprowadzony sprawnie i merytorycznie oraz co najważniejsze przystępnie dla takiego laika jak ja. Dzięki temu zbudowaliśmy swoimi siłami całkiem przyjemy serwis naszej firmy.
Serdecznie Dziękujemy!
www.cukrowybutik.pl

 

Ustawienia podstawowe WordPressa

Lekcje

Rozbudowa i ulepszenia WordPressa

Lekcje