Kategoria Kursu Biznes

 • Nowa ustawa deweloperska dotyczy pośredników i fliperów - kurs online

  • Nowa ustawa deweloperska dotyczy pośredników i fliperów - kurs online - 202,80 
  Kurs nowa ustawa deweloperska. Kursy nieruchomości.

  Nowa ustawa deweloperska dotyczy również rynku wtórnego! Dotknie  pośredników w obrocie nieruchomościami, osoby inwestujące w nieruchomości oraz fliperów.

  W tym kursie w przystępny sposób przedstawiamy kogo, jakich nieruchomości, jakich umów i pod jakimi warunkami dotyczy ta nowa ustawa deweloperska oraz wskazujemy na pułapki, które trzeba znać, aby w nie nie wpaść.

  Podejrzyj kurs - 2 lekcje Preview)

 • Biuletyn o obrocie nieruchomościami (tylko dla klubowiczów)

  • Promocyjny Pakiet Członkowski - kursy wiedzy o nieruchomościach - 43,20 

  W tym kursie zebraliśmy artykuły, wywiady i podcasty związane z prawem i praktyką inwestowania i obrotu nieruchomościami. Uwaga: w lekcjach przedstawiony jest stan prawny aktualny w chwili ich nagrania. Zwracaj uwagę na te daty. Treści te będą stale uzupełniane. Kurs dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy Półrocznego Pakietu Członkowskiego

  Podejrzyj kurs - 10 lekcje Preview)

 • Jak obracać domami w budowie, do remontu, przebudowy - kurs online

  • Jak obracać domami do remontu, przebudowy... - kurs online - 190,80 

  Na co zwracać uwagę obracając domami w budowie, przebudowie, stanie surowym, remoncie...

  Gwałtowna zwyżka cen materiałów budowlanych oraz robocizn, problemy z wykonawcami oraz niepewność co do wysokości przyszłych rat kredytów powodują, że na rynku jest coraz więcej domów w stanie surowym.

  Pośrednicy powinni być przygotowani na takie oferty, więc — chociaż nie są budowlańcami — muszą wiedzieć, co należy sprawdzić sprzedając dom w stanie surowym.

  Podejrzyj kurs - 2 lekcje Preview)

 • Umiejętności sprzedażowe w agencji nieruchomości. Telemarketing, Wyłączność, "Trudni" klienci- kurs online

  • Umiejętności sprzedażowe w agencji nieruchomości - kurs online - 5 Loginów ( do 5 użytkowników) - 1.399,00 
  • Umiejętności sprzedażowe w agencji nieruchomości - kurs online - 1 Login (1 użytkownik) - 399,00 

  42 lekcje (ok. 15 godz. ed.*) GŁÓWNE TEMATY TEGO KURSU: 1 - Zdobywanie ofert nieruchomości dzięki telemarketingowy, który może być skuteczniejszy i nie musi powodować stresu. 2 - Uzyskiwanie wyłączności, dzięki której pośrednik nieruchomości może pracować skuteczniej, mając jednocześnie większą pewność owocnej pracy. 3 - Reguły wywierania wpływu i ich praktyczne zastosowanie w pracy agencji nieruchomości. To powinien umieć każdy, kto działa w tym zawodzie. 4 - Sposoby rozpoznawania prawdziwych (czasem skrywanych nawet przed sobą) potrzeb klientów szukających nieruchomości. 5 - Typy osobowości klientów. Jak je rozpoznać i jak z nimi postępować. 6 - Zobaczysz też relacje z Webinarów o rozwiązywaniu ewentualnych sporów lub trudnych sytuacji, wywieraniu wpływu na decyzje innych i znaczeniu psychologii w pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami.

  Podejrzyj kurs - 2 lekcje Preview)

 • O obrocie działkami budowlanymi - kurs online

  • O obrocie działkami budowlanymi (kurs online) - 202,80 

  Dowiesz się: o cyklach rynkowych, o tym jak rozpoznać ich zmianę,❓ o różnych stragiach sprzedaży nieruchomości,❓ dlaczego są i czemu służą 3 definicje „działka budowlana”,❓ o służebnościach gruntowych, osobistych, przesyłu - poznasz zasady ich ustanawiania i znoszenia,❓ o obciążeniach nieruchomości gruntowych o których nie dowiesz się z księgi wieczystej, które - mimo tej niewiedzy - przechodzą na nabywcę,❓ o konsekwencjach podziału nieruchomości i o przenoszeniu służebności❓ i wiele, wiele więcej o tym co trzeba wiedzieć, aby zarabiac na obrocie gruntami ;-)

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Home Staging - kurs online

  • Home Staging - kurs online - 82,80 

  Co do zasady nakłady na Home Staging nie mogą być wyższe od spodziewanej korzyści jaką może odnieść właściciel nieruchomości. A to trzeba umieć obliczyć.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)