Kategoria Kursu Biznes

 • Ustawa deweloperska - kurs online dla pośredników i fliperów

  • Ustawa deweloperska - kurs online dla pośredników i fliperów - 102,80 

  Kurs online o ustawie deweloperskiej został stworzony z myślą o pośrednikach w obrocie nieruchomościami, flipperach, inwestorach, nabywcach, a także innych przedsiębiorcach zainteresowanych rynkiem nieruchomości. Kurs ten ma na celu wyjaśnić skomplikowane zawiłości i wprowadzić w pułapki związane z ustawą deweloperską, która weszła w życie 1 lipca 2022 roku. Zgodnie z regulaminem Platformy Symen24.pl Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o odbyciu szkolenia.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Biuletyn o obrocie nieruchomościami (tylko dla klubowiczów)

  • Promocyjny Pakiet Członkowski - kursy wiedzy o nieruchomościach - 43,20 

  W tym kursie zebraliśmy artykuły, wywiady i podcasty związane z prawem i praktyką inwestowania i obrotu nieruchomościami. Uwaga: w lekcjach przedstawiony jest stan prawny aktualny w chwili ich nagrania. Zwracaj uwagę na te daty. Treści te będą stale uzupełniane. Kurs dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy Półrocznego Pakietu Członkowskiego

  Podejrzyj kurs - 9 lekcje Preview)

 • O obrocie działkami budowlanymi - kurs online

  • O obrocie działkami budowlanymi (kurs online) - 202,80 

  Dowiesz się: o cyklach rynkowych, o tym jak rozpoznać ich zmianę,❓ o różnych stragiach sprzedaży nieruchomości,❓ dlaczego są i czemu służą 3 definicje „działka budowlana”,❓ o służebnościach gruntowych, osobistych, przesyłu - poznasz zasady ich ustanawiania i znoszenia,❓ o obciążeniach nieruchomości gruntowych o których nie dowiesz się z księgi wieczystej, które - mimo tej niewiedzy - przechodzą na nabywcę,❓ o konsekwencjach podziału nieruchomości i o przenoszeniu służebności❓ i wiele, wiele więcej o tym co trzeba wiedzieć, aby zarabiac na obrocie gruntami ;-)

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)