Kurs profesjonalnego pośrednika w obrocie nieruchomościami (szkolenie online)

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów
Promocja skończy się za:

Najniższa cena w ciągu 30 dni to 791,82 zł

 Uzyskaj Ekstra Rabat 40 PLN dla członków naszego Klubu  >>> 

O kursie na pośrednika w obrocie nieruchomościami

Ten kurs został przygotowany z myślą o Tobie, o kimś, kto chce zacząć skutecznie działać w pośrednictwie Obrotu Nieruchomościami.

Wszystkie lekcje kładą ogromny nacisk na wiedzę praktyczną, a licencja na dostęp do kursu trwa przez 6 miesięcy i w tym czasie będziesz dostawać również aktualizacje lekcji, jeśli na przykład zmienią się jakieś ustawy. Korzystając z tego kursu spełniasz wymogi punktu 6.3 Normy PN-EN 15733:2010 – Wymagania dotyczące świadczenia usług przez pośredników w obrocie nieruchomościami.

Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Zdobądź nowe doświadczenia i stań się ekspertem w swoim zawodzie!

Zawód pośrednika nieruchomości jest atrakcyjny, ponieważ zapotrzebowanie na jego usługi trwa niezależnie od fazy cyklu gospodarczego 😉 Zawsze jest ktoś, kto chce kupić nieruchomość, kto chce ją sprzedać, kto chce ją wynająć albo kto szuka mieszkania do najmu. Transakcje Obrotu Nieruchomościami nie są łatwe i dlatego wiele osób korzysta z usług agentów pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami.

Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami może zostać niemal każdy, ponieważ państwowe licencje na wykonywanie tego zawodu zostały zniesione w 2014 roku. Jednak sukces w tym zawodzie osiągną tylko ci, którzy mają wiedzę o prawie w obrocie nieruchomościami oraz o technikach sprzedaży, negocjacji i o skutecznym marketingu swoich usług.

170 lekcji (zobacz spis), kilkadziesiąt godzin nauki

Prawo i praktyka pracy pośrednika nieruchomości 😉

W kolejnych modułach i lekcjach dowiesz się od doświadczonych pośredników, notariusza, architekta, coacha sprzedaży o wszystkim, co jest potrzebne, by z sukcesem pracować w pośrednictwie obrotu nieruchomościami.

Zaświadczenia, licencje itp.

Nie chcemy przepełniać strony opisu kursu ogólnymi informacjami, więc pod tym linkiem znajdziesz informacje o organizacji szkoleń, zaświadczeniach, prowadzących itp.

W kursie znajdziesz:

 • Moduły szkoleniowe związane z praktyką zawodu mówiące o pozyskiwaniu nowych ofert, uzyskiwaniu wyłączności na pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości i pracy z nabywcami.
 • Lekcje mówiące o tym, jak lepiej prezentować nieruchomości (fotografia i wystrój wnętrz).
 • Moduły, w których na licznych przykładach z życia wziętych, poznasz prawo związane z obrotem nieruchomościami.

Kilka słów o zawodzie pośrednika:

Spis wszystkich lekcji kursu na pośrednika nieruchomości znajdziesz tutaj >>>

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs pośrednika nieruchomości:

Kurs polecamy:

 • Osobom, które pragną rozpocząć karierę zawodową (pracę lub działalność gospodarczą) w pośrednictwie obrotu nieruchomościami.
 • Pośrednikom i agentom nieruchomości pragnącym zwiększyć swoje umiejętności,
 • Pracodawcom, którzy muszą szkolić nowych (a czasem i starych) pracowników.

Przykładowy fragment jednej z lekcji:

Organizacja kursu na pośrednika nieruchomości

Z kursu możesz korzystać w dowolnym miejscu, w którym masz dostęp do Internetu.

 • Wszystkie Lekcje dostępne są przez całą dobę i to Ty decydujesz, kiedy chcesz się uczyć. Jest to tzw. e-learning asynchroniczny.
 • Kurs składa się z kilkunastu modułów, a każdy moduł zawiera wiele Lekcji. Ty wybierasz kolejność nauki, jednak w niektórych modułach może być z góry narzucona kolejność Lekcji.
 • Każdą Lekcję możesz powtarzać.
 • Większość materiałów to lekcje wideo, ale są również teksty i testy.
 • Materiały wideo zawierają wykłady i/lub sceny z aktorami.
Newsletter: Nowości z rynku nieruchomości

Ile czasu zajmuje przejście tego kursu

 • Łączny czas nagrań wchodzących w skład kursu wynosi ok. 2200 minut, czyli ok. 49 godz. edukacyjnych. (uwaga – czas ten może się zmieniać, ponieważ kurs jest „żywy”, co znaczy, że w zależności od potrzeb niektóre treści są usuwane, dodawane lub wymieniane)
 • Ponadto pewien czas należy przeznaczyć na zapoznanie się z materiałami tekstowymi znajdującymi się w kursie oraz z treścią ustaw i rozporządzeń omawianych w poszczególnych lekcjach.
 • Łączny szacowany czas nauki zależy na od Twoich umiejętności, wiedzy początkowej i predyspozycji. Z naszego doświadczenia oraz informacji od uczestników wiemy, że zazwyczaj mieści się on w granicach 70 -100 godz. edukacyjnych w zależności od umiejętności ucznia.
 • Krótko mówiąc, przejście tego kursu może zająć 2 – 3 tygodni.

Spis Lekcji:

Moduły

Jak uzyskać wyłączność

Lekcje

Praca pośrednika z nabywcami i najemcami nieruchomości

Lekcje

Fotografia nieruchomości

Lekcje

Umowa o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Lekcje

Ustalenie warunków transakcji obrotu nieruchomością

Lekcje

Najem nieruchomości

Lekcje

Obrót nieruchomościami gruntowymi

Lekcje

Sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości

Lekcje