Kursy

 • Biuletyn o obrocie nieruchomościami (tylko dla klubowiczów)

  • Promocyjne Pakiety Członkowskie - wiedza o nieruchomościach, abonament - Półroczny - 30,00  za 6 miesięcy

  W tym kursie zebraliśmy artykuły, wywiady i podcasty związane z prawem i praktyką inwestowania i obrotu nieruchomościami. Uwaga: w lekcjach przedstawiony jest stan prawny aktualny w chwili ich nagrania. Zwracaj uwagę na te daty. Treści te będą stale uzupełniane. Kurs dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy Półrocznego Pakietu Członkowskiego

  Podejrzyj kurs - 6 lekcje Preview)

 • Biuletyn - Praktycznie o pośrednictwie (tylko dla klubowiczów)

  • Promocyjne Pakiety Członkowskie - wiedza o nieruchomościach, abonament - Półroczny - 30,00  za 6 miesięcy

  Kurs dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy Półrocznego Pakietu Członkowskiego.  W ramach tego pakietu otrzymasz również dostęp do wielu innych treści. Sprawdź, co jeszcze daje przynależność do klubu  😉

  W tym kursie zebraliśmy artykuły, wywiady i podcasty związane z praktyką pracy Agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

  Treści te będą stale uzupełniane. Dlatego warto korzystać z abonamentu pakietu półrocznego.

  Podejrzyj kurs - 5 lekcje Preview)

 • Psychologia w pośrednictwie obrotu nieruchomościami. (kurs online – relacja z Webinaru)

  • Psychologia w pośrednictwie Obrotu Nieruchomościami, relacja webinaru. (kurs online) - 59,00 

  W nagraniu zamieszczone są odpowiedzi na 21 pytań uczestników: Czy warto korzystać z dystrybucji ulotek? Kiedy i jak badać potrzeby klienta kupującego? Jakie instrukcje dawać kupującym przed prezentacją? Czy pozwalać na negocjacje w czasie prezentacji? Od jakich pomieszczeń zaczynać prezentację? Jakich pytań używać do badania potrzeb klienta? Jak zorganizować idealny proces sprzedaży? itd...

 • Egzamin końcowy do kursu na pośrednika nieruchomości

  3 Lekcje
  • Egzamin końcowy do kursu na pośrednika nieruchomości - 200,00 

  Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

 • Jak zarabiać na obrocie domami w budowie, do remontu, przebudowy - kurs online

  • Jak zarabiać na obrocie domami do remontu, przebudowy... - kurs online - 159,00 

  Prawdziwe pieniądze zarabia się na domach! To na ich kupowaniu, remoncie/przebudowie i sprzedaży można zarobić kilka razy więcej na 1 m2 kupionej nieruchomości niż w przypadku obrotu mieszkaniem. Jest jeden warunek: trzeba wiedzieć jakimi domami warto się zajmować ;-)

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Kurs profesjonalnego pośrednika w obrocie nieruchomościami (szkolenie online)

  • Kurs profesjonalnego pośrednika w obrocie nieruchomościami (szkolenie online) - 499,00 

  169 LEKCJI. Kompleksowy, kilkudziesięciogodzinny kurs na profesjonalnego pośrednika w obrocie nieruchomościami obejmujący zagadnienia praktyki pracy pośrednika i prawa obowiązującego w obrocie nieruchomościami. Dowiesz się jak rozpoznać pułapki tkwiące w stanach prawnych, jak zawierać dobre umowy z klienta, jak uzyskiwać wyłączności, jak lepiej prezentować nieruchomości. O tym wszystkim opowiedzą praktycy obrotu nieruchomościami. - pośrednicy, notariusz, architekt, coach sprzedaży. A całą tę wiedzę uzyskasz bez wychodzenia z domu ;-) 

  Podejrzyj kurs - 10 lekcje Preview)

 • Prawo w obrocie nieruchomościami - kurs online

  • Prawo w obrocie nieruchomościami - kurs online, abonament - 1 Login (1 użytkownik) - 399,00  za 2 miesiące
  • Prawo w obrocie nieruchomościami - kurs online, abonament - 5 Loginów ( do 5 użytkowników) - 999,00  za 3 miesiące

  67 lekcji (4 lekcje demo ;-) )

  Bądź mądry przed szkodą ;-)


  - Ustalanie warunków sprzedaży nieruchomości.
  - Umowy najmu nieruchomości.
  - Pułapki obrotu nieruchomościami gruntowymi.
  - Dziedziczenie nieruchomości (konsekwencje).
  - Weryfikacja stanu prawnego i badanie obciążeń nieruchomości.
  - Podatki związane z posiadaniem i obrotem nieruchomościami.
  - Zobaczysz też relacje z Webinarów o procedurze dzielenia działek budowlanych i o uzyskiwaniu dobrych warunków zabudowy.

  W nieruchomościach jesteśmy od 1989 i w tym kursie dzielimy się doświadczeniami zdobytymi w ciągu tych lat.

  W kursie, na podstawie doświadczeń pośrednika, inwestora i notariusza omawiamy prawo na przykładach sytuacji, które wydarzyły się w życiu (case study).

  Poznasz prawo i jego praktyczne zastosowanie w obrocie nieruchomościami. Pokazujemy też to, czego nie wyczytasz wprost z tekstów ustaw i rozporządzeń.

  Skorzystaj, a życie raczej nie spłata Ci przykrej (prawnej) niespodzianki  :-)

  Kurs przeznacony jest dla:

  • Pośredników w obrocie nieruchomościami
  • Inwestorów

  Podejrzyj kurs - 5 lekcje Preview)

 • Umiejętności sprzedażowe w agencji nieruchomości. Telemarketing, Wyłączność, "Trudni" klienci- kurs online

  • Umiejętności sprzedażowe w agencji nieruchomości - kurs online, abonament - 1 Login (1 użytkownik) - 299,00  za członka zespołu za 2 miesiące
  • Umiejętności sprzedażowe w agencji nieruchomości - kurs online, abonament - 2 i więcej Loginów (użytkowników) - 249,00  za członka zespołu za 3 miesiące

  42 lekcje (ok. 15 godz. ed.*) GŁÓWNE TEMATY TEGO KURSU: 1 - Zdobywanie ofert nieruchomości dzięki telemarketingowy, który może być skuteczniejszy i nie musi powodować stresu. 2 - Uzyskiwanie wyłączności, dzięki której pośrednik nieruchomości może pracować skuteczniej, mając jednocześnie większą pewność owocnej pracy. 3 - Reguły wywierania wpływu i ich praktyczne zastosowanie w pracy agencji nieruchomości. To powinien umieć każdy, kto działa w tym zawodzie. 4 - Sposoby rozpoznawania prawdziwych (czasem skrywanych nawet przed sobą) potrzeb klientów szukających nieruchomości. 5 - Typy osobowości klientów. Jak je rozpoznać i jak z nimi postępować. 6 - Zobaczysz też relacje z Webinarów o rozwiązywaniu ewentualnych sporów lub trudnych sytuacji, wywieraniu wpływu na decyzje innych i znaczeniu psychologii w pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami.

  Podejrzyj kurs - 2 lekcje Preview)

 • Jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy – kurs online

  • Jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy, relacja z webinaru - kurs online - 59,00 

  Wszystko o tym, jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu: 1 – O jakie warunki warto wystąpić. Dlaczego, przed sprzedażą działki warto mieć WZiZT. 2 – Zasady przygtowywania decyzji o warunkach zabudowy 3 – Odwołania od WZiZT i spory z sąsiadami 4 – Przekazywanie WZiZT

 • Sztuka wywierania wpływu na klientów agencji nieruchomości. (kurs online – relacja z Webinaru)

  • Sztuka wywierania wpływu na klientów agencji nieruchomości, relacja z webinaru. (kurs online) - 49,00 

  1 – przekonać klientów do siebie, 2 – przekonać klientów do swojej usługi, 3 – przekonać klientów do swojej ceny, 4 – przekonać klientów do swojej oferty. Tylko tyle i aż tyle ? Jak to zrobić?

 • Zapobieganie sporom o wynagrodzenie pośrednika nieruchomości – kurs online (relacja z Webinaru)

  • Zapobieganie sporom o wynagrodzenie pośrednika nieruchomości relacja z webinaru (kurs online) - 59,00 

  Szkolenie zawiera nagranie z webinaru (ok. 57 min.). Prowadzący podzielił się doświadczeniami z wieloletniej praktyki: 1 – Jak radzić sobie z próbami „renegocjacji wynagrodzenia” po wykonaniu usługi pośrednictwa lub „załatwienia sprawy za plecami pośrednika”. 2 – Co robić, aby z góry zapobiegać żądaniom obniżenia wynagrodzenia agencji. 3 – Co robić, gdy ktoś wysunie takie żądania (w agencji jednoosobowej i biurze z wieloma pracownikami). 4 – Jakie są sposoby ułatwiające rozwiązanie sporu bez: chodzenia do sądu i bez ulegania roszczeniom.

 • Procedura podziału działek budowlanych (relacja z Webinaru) – kurs online

  • Procedura podziału działek budowlanych (relacja z Webinaru) – kurs online - 59,00 

  Wszystko o tym, jak dzieli się działki budowlane: 1 – Procedura w 4 krokach 2 – Ograniczenia 3 – Przechodzenie obciążeń 4 – Podziały zgodne z planem zagospodarowanie przestrzennego, podziały bez tego planu i podziały wbrew temu planowi

 • Jak zarabiać na obrocie gruntami - kurs online

  • Jak zarabiać na obrocie nieruchomościami gruntowymi (kurs online) - 169,00 

  Dowiesz się: o cyklach rynkowych, o tym jak rozpoznać ich zmianę,❓ o różnych stragiach sprzedaży nieruchomości,❓ dlaczego są i czemu służą 3 definicje „działka budowlana”,❓ o służebnościach gruntowych, osobistych, przesyłu - poznasz zasady ich ustanawiania i znoszenia,❓ o obciążeniach nieruchomości gruntowych o których nie dowiesz się z księgi wieczystej, które - mimo tej niewiedzy - przechodzą na nabywcę,❓ o konsekwencjach podziału nieruchomości i o przenoszeniu służebności❓ i wiele, wiele więcej o tym co trzeba wiedzieć, aby zarabiac na obrocie gruntami ;-)

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Jak stworzyć reklamę filmową agencji nieruchomości - kurs online

  • Jak stworzyć reklamę filmową agencji nieruchomości - kurs online - 49,00 
  jak stworzyć film reklamowy kurs online

  Dowiesz się: tego, że dobrą reklamę można nakręcić powszechnie dostępnym sprzętem, jak ominąć trudności "niskiego" budżetu, co koniecznie powinna zawierać skuteczna reklam, czego - po żadnym pozorem nie należy robić w reklamie filmowej Kiedy filmy pionowe a kiedy poziome, oraz... wiele, wiele więcej

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Jak fotografować nieruchomości - kurs online

  • Jak fotografować nieruchomości - kurs online, abonament - 1 Login (1 użytkownik) - Opłata rejestracyjna: 89,00 . Korzystanie z kursu możesz dobrowolnie przedłużać opłacając abonament 19,00  za członka zespołu / miesiąc Opłata rejestracyjna daje dostęp bezabonamentowy na: 1 miesiąc.
  • Jak fotografować nieruchomości - kurs online, abonament - 2 i więcej Loginów (użytkowników) - Opłata rejestracyjna: 50,00 . Korzystanie z kursu możesz dobrowolnie przedłużać opłacając abonament 19,00  za członka zespołu / miesiąc Opłata rejestracyjna daje dostęp bezabonamentowy na: 1 miesiąc.
  fotografia nieruchomości kurs online

  W szkoleniu omawiamy: ?Podstawy wykonania dobrej fotografii ?Triki przy fotografowaniu wnętrz ?Sprzęt do fotografii nieruchomości wykonywanej przez pośrednika Szkolenie przeznaczone jest dla pośredników i inwestorów nieruchomości.

  Podejrzyj kurs - 2 lekcje Preview)

 • Jak zacząć karierę w pośrednictwie nieruchomości (tylko dla klubowiczów)

  • Promocyjne Pakiety Członkowskie - wiedza o nieruchomościach, abonament - Półroczny - 30,00  za 6 miesięcy

  Zanim zaczniesz przygodę z nieruchomościami: Praca w pośrednictwie obrotu nieruchomościami może przynieść wiele satysfakcji - także finansowej. Ale to stanie się pod jednym warunkiem: będziesz te działania prowadzić z głową ! Niezależnie od tego czy: chcesz pracować u kogoś, chcesz prowadzić własną agencję pośrednictwa obrotu nieruchomościami, skorzystaj z tego bezpłatnego kursu oraz z doświadczeń innych pośredników, bo nie warto wyważać otwartych drzwi.

 • Jak zdobywać klientów w Internecie - kurs online

  • Jak zdobywać klientów w Internecie (kurs online) - 59,00 
  jak generować więcej leadów

  POKAZUJEMY KOLEJNE KROKI: ?JAK WYKORZYSTAĆ MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE ?„HODOWANIE” GRUPY POTENCJALNYCH KLIENTÓW (CLIENT FARMING VERSUS HUNTING), CZYLI ZDOBYWANIE LEADÓW W PRZYSZŁOŚCI ?LEADY Z FACEBOOK – ZDOBYWANIE FANÓW, ZWIĘKSZANIE ZASIĘGU… ?PROMOCJA W WYNIKACH WYSZUKIWANIA ?GDZIE MOŻNA I NALEŻY SIĘ REKLAMOWAĆ (POZA SOCIAL MEDIA)

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Telemarketing dla pośredników nieruchomości - kurs online

  • Telemarketing dla pośredników i agentów nieruchomości - kurs online - 139,00 269,00 

  Jak zwiększyć skuteczność umówień i jak reagować na: - "teraz sprzedaję sam", - "proszę przyjść z klientem”, - "jaka jest państwa prowizja”, - "zgłosiłem mieszkanie w kilku agencjach", - "nie chcę wyłączności", - "co wy zrobicie więcej niż ja sam", - itp. ? - Do kogo i z czym warto zadzwonić – czyli czym różni się rozmowa z osobą, która właśnie dała ogłoszenie, a taką, która sprzedaje już od jakiegoś czasu, - Jak przygotować się do rozmowy telefonicznej przy pozyskiwaniu ofert mieszkań – co powinniśmy zrobić i co musimy wiedzieć przed rozmową, - Jak pozbyć się stresu związanego z telefonowaniem do nieznanych sobie ludzi. Celem szkolenia jest zwiększenie efektywności wykonywanych telefonów, czyli zwiększenie skuteczności pozyskiwania nowych ofert. Dostępna wersja grupowa ;-)

 • Umowy najmu nieruchomości - kurs online

  • Umowy najmu nieruchomości (kurs online) - 114,00 
  Umowy najmu mieszkań

  * obowiązki wynajmującego i najemcy,
  * możliwe sposoby wypowiedzenia umów najmu,
  * klauzule specjalne w umowach,
  * możliwe sposoby wypowiedzenia umów najmu,
  * kłopoty z najemcami i jak można je rozwiązać,
  * najem zwykły,
  * najem okazjonalny i komercyjny,
  * problemy właścicieli oraz zarządców lokali i galerii handlowych.

 • Jak ustalić warunki sprzedaży nieruchomości. Umowa przedwstępna - kurs online

  • Jak ustalić warunki sprzedaży nieruchomości. Umowa przedwstępna - kurs online - 99,00 

  Sprzedaż nieruchomości bardzo często poprzedzają długie negocjacje i zawarcie umowy przedwstępnej. Na przykładach z życia wziętych dowiesz się co i jak należy lub można negocjować oraz jak zapisać te ustalenia w umowie przedwstępnej, aby uniknąć kłopotów w przyszłości.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Umowy o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - kurs online

  • Umowa o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - kurs online - 38,70 
  Kurs dobra umowa o pośrednistwo w obrocie nieruchomościami szkolenie online lebiedź

  Zabezpieczenie interesów agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami:
  ❓Jak sprecyzować istotę ewentualnego sporu i załatwić sprawę bez potrzeby angażowania Sądu
  ❓Procedury pracy agencji pośrednictwa, które minimalizują ilość powstających sporów

 • Jak sprawdzić stan prawny nieruchomości – kurs online

  • Jak sprawdzić stan prawny nieruchomości - kurs online - 39,00 
  Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości

  • akt własności ziemi
  • rękojmia wiary publicznej ksiąg wieczystych
  • rozbieżność powierzchni księgi wieczystej
  • zasiedzenie granic
  • służebności gruntowe
  • służebność przejazdu i przechodu
  • służebność osobista
  • służebność przesyłu
  • wypis i wyrys z rejestru gruntu
  • mapa ewidencyjna
  • decyzja podziałowa
  • warunki zabudowy
  • wypis w planu zagospodarowania przestrzennego
  • i wiele wiele innych

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Jak przekonać sprzedających nieruchomości do udzielenia wyłączności - kurs online

  • Jak przekonać sprzedających do udzielenia wyłączności - kurs online - 119,00 

  Wyłączność umożliwia pośrednikowi nieruchomości skuteczniejszą i lepszą pracę, ale sprzedający czasami mają obawy. Kiedy i jak omawiać kwestie "drażliwe" np.:
  - "wyłączność mnie zablokuje",
  - "czy muszę zapłacić agencji jeśli kupi sąsiad",
  - "dlaczego okres wyłączności jest tak długi",
  - "dlaczego wasze wynagrodzenie jest tak wysokie", Ze tego opartego na wieloletniej praktyce szkolenia dowiesz się jak przekonać do udzielania wyłączności i poznasz metody perswazji.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Praca pośrednika nieruchomości z klientami popytowymi - kurs online

  • Praca pośrednika nieruchomości z klientami popytowymi - kurs online - 119,00 

  Wyłączność poprawia skuteczność pracy pośrednika i przyczynia się do eliminacji pracy za darmo. Niesie również wielkie korzyści dla Sprzedających. Niestety, Sprzedający bardzo często obawiają się udzielić wyłączności.

  • Jak ich przekonać jak rozwijać ich obawy.
  • Jakich ofert nie należy przyjmować.
  • Jakie są ryzyka dla biura obrotu nieruchomościami?

  Szkolenie oparte na wieloletnim doświadczeniu w pracy na wyłączność.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Spadkobranie. Dziedziczenie nieruchomości i zobowiązań - kurs online

  • Dziedziczenie nieruchomości i zobowiązań - kurs online, abonament - 1 Login (1 użytkownik) - Opłata rejestracyjna: 69,00 . Korzystanie z kursu możesz dobrowolnie przedłużać opłacając abonament 14,00  / miesiąc Opłata rejestracyjna daje dostęp bezabonamentowy na: 1 miesiąc.

  * Dostajesz spadek… co zrobić?
  * Procedury przeprowadzenia spadku
  * Formy Testamentu
  * Odziedziczyć długi?
  * Dziedziczenie ustawowe
  * Niepewne stany prawne
  * Dziedziczenie testamentowe
  * Umowy dotyczące spadkobrania
  * Dziedziczenie transgraniczne
  * Dział spadku

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Długi obciążające nieruchomość, hipoteki, służebności... - kurs online

  • Długi obciążające nieruchomość - kurs online, abonament - Opłata rejestracyjna: 69,00 . Korzystanie z kursu możesz dobrowolnie przedłużać opłacając abonament 14,00  / miesiąc za dostęp przez następne 3 miesiące Opłata rejestracyjna daje dostęp bezabonamentowy na: 1 miesiąc.
  Długi i obciążenia nieruchomości

  ?Ucieczka przed długiem.
  ?Upadłość i skarga pauliańska
  ?Czego nie wyczytamy z księgi wieczystej?
  ?Co to jest „dług”?
  ?Sprawy w toku
  ?Prawa odkupu i pierwokupu. Śluby i rozwody
  ?Hipoteki, służebności…
  ?Egzekucje

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Nieruchomości - Rekrutacja i wdrażanie Agentów Pośrednictwa

  • Rekrutacja i wdrażanie do pracy Agentów Nieruchomości - kurs online - 99,00 

  * Jakiego pracownika szukasz?
  * Gdzie szukać?
  * Jak poprawnie sformułować ogłoszenie o pracę?
  * Co można wyczytać z CV i listu motywacyjnego?
  * Rozmowy rekrutacyjne.
  * Czego oczekujemy i za co płacimy, czyli warunki zatrudnienia.
  * Wdrażanie nowych pracowników, okres próbny i ostateczna selekcja.
  * Motywowanie pracowników.
  * Przekazywanie oczekiwań.
  * Kontrola pracy, nagrody i kary.
  * Umowy z handlowcami.
  * Rozwiązywanie problemów z pracownikami.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Home Staging - kurs online

  • Home Staging - kurs online - 99,00 

  Co do zasady nakłady na Home Staging nie mogą być wyższe od spodziewanej korzyści jaką może odnieść właściciel nieruchomości. A to trzeba umieć obliczyć.

  Podejrzyj kurs - 1 lekcje Preview)

 • Kurs fotografii przyrodniczej (dla rozrywki klubowiczów)

  • Promocyjne Pakiety Członkowskie - wiedza o nieruchomościach, abonament - Półroczny - 30,00  za 6 miesięcy

  Ten kurs fotografii przyrodniczej polecamy wszystkim fotoamatorom, którzy potrafią już zapanować nad swoim aparatem, a teraz chcieliby się dowiedzieć jak robić lepsze zdjęcia wychodząc w teren.